Sahne34 Tiyatro Academy

Kurumsal Tiyatro

Kurumsal Eğitimler Sahne 34 kurumsal eğitimlerimiz kurumların talepleri doğrultusunda eğitim portföyleri hazırlanıp sunulmaktadır. Etkili konuşma, beden dili, telefonda konuşma, topluluk önünde konuşma, etkili konuşma, ikna edici konuşma, cevaplandırıcı konuşma, yaratıcı drama eğitimleri, şirket ve kurumlara özel sosyal aktivite  tiyatro oyun gösterileri düzenlenmektedir.

   Sahne 34 kurumsal tiyatro etkinliklerinde, yeni yüzlerimizede yer vermekteyiz. Bu kapsamda performans değerlendirlemerinde başarıya ulaşmış öğrencilerimizden tiyatro oyunu için hak kazanmış saymaktayız.

   Eğitim portföyümüzde Denge eğitimi, Aksiyon sahne eğitimi, Asımlama eğitimleri, Dönüş eğitimleri, Savaç veya dövüş sahnesi kareografisi, bu eğitimlerin dışındaki öğrencilerimizin, karekterlerine uygunluklarına göre özel eğitimler vermekteyiz. Tiyatro oyun içinde özel koreografi danışmanlık hizmetlerimiz mevcuttur.


   Koreografi tasarımı, oyuncu eğitimi, dublör eğitimi derslerimiz arasındadır. Bu konularda yetenekleri keşvediyor alanlarına uygun planlıyoruz.Kurumsal Tiyatro

Sahne 34 Tiyatro Eğitim ve Sanat Merkezi
www.sahne34.com

Sahne34 Tiyatro Eğitimi

 

İstdt Oyunları

  • Inishmorelu Yüzbaşı (Yeni)
  • Kurban (Yeni)
  • Sessizlik (Yeni)
  • Ay Ecesi (Yeni)
  • Çirkin (Yeni)
  • Düğün Şarkısı (Yeni)
  • Yağmur Durduğunda (Yeni)
  • Aşkın Sıradanlığı
Tamamı

Tiyatro Türleri

Klasikçi Tiyatro, Romantik( Coşumcu) Tiyatro, Doğalcı(Naturalist)Tiyatro ,Simgeci Tiyatro , Dışavurumcu (expresyonist) Tiyatro, Gerçekçi Tiyatro, Eleştirel Gerçekçi Tiyatro, Toplumcu Gerçekçi Tiyatro, Epik Tiyatro, Uyumsuz Tiyatro, Ezilenlerin Tiyatrosu
Sahne 34 Tiyatro Eğitimi ve Sanat Merkezi Tel: 0212 288 09 74 Mail: Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
www.sahne34.com

Açıkdoğa Tiyatrosu:

Bir açıkhava tiyatrosu biçimi. Açıkdoğa tiyatrosu, ormanlık kayalık, dağlık vb. gibi doğal alanlar ile tarihsel yıkıntı, saray bahçesi, spor alanı vb. gibi açık alanlardır. Açıkdoğa Tiyatrosu uygulamaları, 18. yüzyılda yer almaya başlamıştır.Açıkdoğa Tiyatrosu uygulamalarına günümüzde daha çok törensi tiyatro etkinlikleri ile tiyatro antropolojisi çalışmaları kapsamında, yaz ve tiyatro şenliklerinde rastlanmaktadır.