Sahne34 Tiyatro Academy

Tiyatro Eğitimi

Tiyatro Eğitimleri

Tiyatro oyunculuk eğitimlerimiz ile birçok alanla faal bir şekilde aktif olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken eğer kendinize güveniyorsanız, ben bu sanatı yapabilirim diyorsanız, başvurunuzu yapmak olacaktır. Başvurularınızı İstanbul Mecidiyeköy'deki ofisimize yapmanız tercihtir, eğer uzakta bulunuyorsanız cv, 2 adet resminizi Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresimize gönderebilirsiniz.

Bir Sanat Hikayesi

Tiyatro Oyunculuk Eğitimi

   Hangi sektörde çalışıyor olursanız olunuz, yaradılışınızda varolanı keşvetmek, onu geliştirmek, katkıda bulunmak, ortaya çıkartmak bizim eğitimlerimiz ile mümkün olmaktadır.
 
   Sahne34 eğitim ekibimiz olarak bizimle bu zamana kadar yol alan öğrencilerimizden edindiğimiz tecrübelerimize dayanarak, insanın içinde biryerlerde sakladığı kişisel olarak adlandırdığı yeteneğinin aslında ona verilmiş özellik olduğunu gördük.
 
 
   Öğrencilerimizin tamamı ile bir aile ortamında gerçekleştirdiğimiz derslerimizde, kişilerin yeteneklerinin üzerinde performanslar sergilediklerine şahit olduk. Burdan yola çıkarak eğer sizinde içinizde böyle bir durum ukte olmuş durumdaysa, yeteneklerinizin farkındaysanız, tiyatro, sinema, sizi filmlerde bende yapabilirim diyebiliyor, bu özgüveni bünyenizde barındırıyorsanız bizimle eğitim derslerimize mutlaka katılmalısınız.
 
 
    Sahne 34 eğitimlerine 18 yaşın üzeri olmak üzere, her yaştan katılım sağlıyabilirsiniz. Eğitimlerimize katılımlarınız için başvuru özellikleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.
 
Çalıştığınız işiniz, okuduğunuz okulunuz eğitimlerimiz açısından sorun teşkil etmeyecektir. Sahne 34 eğitimeleri hafta içi ve hafta sonu olmak üzere guruplandırılmıştır. Size en uygun zamanlarda eğitimlerimize katılıp dönem sonlarında 'Performans' değerlendirme hakkına sahip olabilirsiniz.
 
Sahne 34 Tiyatro Eğitim ve Sanat Merkezi
www.sahne34.com  

Sahne34 Tiyatro Eğitimi

İstdt Oyunları

  • Inishmorelu Yüzbaşı (Yeni)
  • Kurban (Yeni)
  • Sessizlik (Yeni)
  • Ay Ecesi (Yeni)
  • Çirkin (Yeni)
  • Düğün Şarkısı (Yeni)
  • Yağmur Durduğunda (Yeni)
  • Aşkın Sıradanlığı
Tamamı

Tiyatro Türleri

Klasikçi Tiyatro, Romantik( Coşumcu) Tiyatro, Doğalcı(Naturalist)Tiyatro ,Simgeci Tiyatro , Dışavurumcu (expresyonist) Tiyatro, Gerçekçi Tiyatro, Eleştirel Gerçekçi Tiyatro, Toplumcu Gerçekçi Tiyatro, Epik Tiyatro, Uyumsuz Tiyatro, Ezilenlerin Tiyatrosu
Sahne 34 Tiyatro Eğitimi ve Sanat Merkezi Tel: 0212 288 09 74 Mail: Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
www.sahne34.com

Açıkdoğa Tiyatrosu:

Bir açıkhava tiyatrosu biçimi. Açıkdoğa tiyatrosu, ormanlık kayalık, dağlık vb. gibi doğal alanlar ile tarihsel yıkıntı, saray bahçesi, spor alanı vb. gibi açık alanlardır. Açıkdoğa Tiyatrosu uygulamaları, 18. yüzyılda yer almaya başlamıştır.Açıkdoğa Tiyatrosu uygulamalarına günümüzde daha çok törensi tiyatro etkinlikleri ile tiyatro antropolojisi çalışmaları kapsamında, yaz ve tiyatro şenliklerinde rastlanmaktadır.