Sahne34 Tiyatro Academy

Hamdi Bor

Hamdi Bor

Sahne34

Oyunculuk Sanatı Eğitimi

   Oyunculuk sanatı eğitimi, kişinin kendi kendini keşvetmesindeki yol demektir. Bir hiç bir oyuncu adayından özel yetenekler beklemiyoruz.Özel anlatımlar özel davranışlar, özel sözler bunlar işin anlamsız taraflarıdır.
 

   Biz tiyatro eğitimi dediğimizde bu konuda sözümüz ona kendini tiyatro eğitmeni sanıp bir takıp inanışlar ile söz edenlerden değil, biz tiyatronun bir aşk olduğuna inanıyor ve  olması gerektiği gibi tiyatro eğitim derslerine devam ediyoruz.

    Sahne 34 eğitim ekibi olarak bilmenizi istediğimiz önemli bir husus, biz kendimiz için istemediğimizi bir başkası için asla yapmıyor 'gerçekleştirmiyoruz' tiyatronun şan şöhret duyguları ile birlikte yürümeyeceğini iyi biliyoruz. Bu manada bize başvuru yapan oyuncu adayı öğrencilerimize ilk söylemimiz eğer şan şöhret peşindeyseniz yanlış adrestesiniz, kararınızı yeniden gözden geçirip bizimle temasa geçiniz olmaktadır.

    Çünkü sanat şanla şöhretle değil gönül aşkı ile icraa edildiğinde anlam kazandığına inanıyoruz. Bu yüzden başarılıyız.! Başarılarımızdan ödün vermek bir yana bize kayıt olup sanatsal anlamda eğitim almak isteyen öğrenci dostlarımızında, iyi yerlere taşımanın gayreti içersindeyiz.

 

 

Sahne 34 Tiyatro Eğitim ve Sanat Merkezi
www.sahne34.com

İstdt Oyunları

  • Inishmorelu Yüzbaşı (Yeni)
  • Kurban (Yeni)
  • Sessizlik (Yeni)
  • Ay Ecesi (Yeni)
  • Çirkin (Yeni)
  • Düğün Şarkısı (Yeni)
  • Yağmur Durduğunda (Yeni)
  • Aşkın Sıradanlığı
Tamamı

Tiyatro Türleri

Klasikçi Tiyatro, Romantik( Coşumcu) Tiyatro, Doğalcı(Naturalist)Tiyatro ,Simgeci Tiyatro , Dışavurumcu (expresyonist) Tiyatro, Gerçekçi Tiyatro, Eleştirel Gerçekçi Tiyatro, Toplumcu Gerçekçi Tiyatro, Epik Tiyatro, Uyumsuz Tiyatro, Ezilenlerin Tiyatrosu
Sahne 34 Tiyatro Eğitimi ve Sanat Merkezi Tel: 0212 288 09 74 Mail: Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
www.sahne34.com

Açıkdoğa Tiyatrosu:

Bir açıkhava tiyatrosu biçimi. Açıkdoğa tiyatrosu, ormanlık kayalık, dağlık vb. gibi doğal alanlar ile tarihsel yıkıntı, saray bahçesi, spor alanı vb. gibi açık alanlardır. Açıkdoğa Tiyatrosu uygulamaları, 18. yüzyılda yer almaya başlamıştır.Açıkdoğa Tiyatrosu uygulamalarına günümüzde daha çok törensi tiyatro etkinlikleri ile tiyatro antropolojisi çalışmaları kapsamında, yaz ve tiyatro şenliklerinde rastlanmaktadır.