Sahne34 Tiyatro Academy

Tiyatro Eğitimi

Tiyatro Eğitimleri

Tiyatro oyunculuk eğitimlerimiz ile birçok alanla faal bir şekilde aktif olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken eğer kendinize güveniyorsanız, ben bu sanatı yapabilirim diyorsanız, başvurunuzu yapmak olacaktır. Başvurularınızı İstanbul Mecidiyeköy'deki ofisimize yapmanız tercihtir, eğer uzakta bulunuyorsanız cv, 2 adet resminizi Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresimize gönderebilirsiniz.

Bir Sanat Hikayesi

Tiyatro EğitimleriSahne 34 eğitimleri nedenleri niçinleri tartışıp kararlar alınıp devam etmektedir. Körü körüne bir iş yapılmamakla beraber, eğitimin önemini hepimiz bilmekteyiz. Bu anlamda hele hele tiyatro eitimi gibi önemli bir dalda eğitimlerimizi konusunda uzman kadromuzla devame ttirmekteyiz.

Tiyatro eğitimlerindeki temel eğitimler, özgüven eğitimleri, diksiyon eğitimleri, fizyonomi eğitimleri, vucut dili eğitimleri, mimik ve bunun yanısıra birçok eğitimleri tiyatro oyuncu adaylarımıza sunmaktayız.

Birebir oyoncu odaklı, bireyleri birebir takipe derek tam istediğiniz konumda eğitim derslerimize, zaman zaman konusunda uzman ve hatrı sayılır isimleride konuk etmekteyiz.

Sahne 34 tiyatro eğitimleri için başvuru yapabilir tiyatro eğitimleri konusunda bizden destek alabilirsiniz. Tiyatro Eğitim Kursları

Sahne 34 Tiyatro Eğitim ve Sanat Merkezi
www.sahne34.com

Sahne34 Tiyatro Eğitimi

İstdt Oyunları

  • Inishmorelu Yüzbaşı (Yeni)
  • Kurban (Yeni)
  • Sessizlik (Yeni)
  • Ay Ecesi (Yeni)
  • Çirkin (Yeni)
  • Düğün Şarkısı (Yeni)
  • Yağmur Durduğunda (Yeni)
  • Aşkın Sıradanlığı
Tamamı

Hemen iletişim

Sahne 34 Tiyatro Eğitimi ve Sanat Merkezi Tel: 0212 288 09 74 Mail: Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Başarı Bir Bütündür!

Başarı takım işidir, takım iyi ise başarısız olmak mümkün değildir.! Başarılı bir oyuncu olmak istiyorsanız eğitim almalısınız. Sahne34 oyunculuk eğitim programlarımıza katılın kendiniz referansımız olun.!