Sahne34 Tiyatro Academy

Yetişkin Tiyatro Eğitimleri

Tiyatro konusunda birçok tiyatro eğitmenlerinin yaptığı açıklamaların üzerine yeni bir açıklamanın çok gerekli olduğunu düşünmüyoruz. Bu manada yetişkin tiyatro eğitimlerinin bünyemiz dersliklerinde kişilik, özgüven, yeteneklere göre değerlendirmelerin portföyünde yeterlilik performanslarına hak kazanmış oyuncularımıza yeni alanlarak açarak tiyatro sanatını icraa edebilecekleri alanlar sağlamaktayız.

    Yetişlin tiyatro eğitimlerimize katılan öğrencilerimizin çalışma programları haftalık aylık olarak kendilerine sunulmaktadır. Çalışma saatlerinde kişiye özel değişiklikler söz konusu değildir. Sahne 34 yetişkin tiyatro eğitimi kişilere özel verilmektedir ancak kişilere özel eğitmen tahsisi yapılmamaktadır.

    Yetişkin Tiyatromuza başlamak için 18 yaşı ve üzeri olmanız gereklidir. Tiyatroyu hayatlarında bir hobi olarak var etmek yada profesyonel yolda ilerlemek isteyenleri, pratik ve sahne odaklı çalışmalarla tiyatro sanatıyla tanıştırmak istiyoruz ve tiyatro gönüllülerini bekliyoruz.
 
    Yetişkin tiyatro eğitim sınıf bilgileri, eğitmen bilgileri, derslikler, eğitim süreçlerinde verilen bilgiler burada yayınlanmamaktadır. hak verirsinizki bu konuda bilgi sahibi veya bilgisi olmayan art niyetli kişilerin bu konuda eğitim almak isteyen kişilere verecekleri kayıplar nedeniyle prensip gereğine uymaktayız.

Sahne 34 Tiyatro Eğitim ve Sanat Merkezi
www.sahne34.com

Sahne34 Tiyatro Eğitimi