Sahne34 Tiyatro Academy

İçerikler

Tiyatro Oyunculuk Eğitimi

   Hangi sektörde çalışıyor olursanız olunuz, yaradılışınızda varolanı keşvetmek, onu geliştirmek, katkıda bulunmak, ortaya çıkartmak bizim eğitimlerimiz ile mümkün olmaktadır.
 
   Sahne34 eğitim ekibimiz olarak bizimle bu zamana kadar yol alan öğrencilerimizden edindiğimiz tecrübelerimize dayanarak, insanın içinde biryerlerde sakladığı kişisel olarak adlandırdığı yeteneğinin aslında ona verilmiş özellik olduğunu gördük.
 
 
   Öğrencilerimizin tamamı ile bir aile ortamında gerçekleştirdiğimiz derslerimizde, kişilerin yeteneklerinin üzerinde performanslar sergilediklerine şahit olduk. Burdan yola çıkarak eğer sizinde içinizde böyle bir durum ukte olmuş durumdaysa, yeteneklerinizin farkındaysanız, tiyatro, sinema, sizi filmlerde bende yapabilirim diyebiliyor, bu özgüveni bünyenizde barındırıyorsanız bizimle eğitim derslerimize mutlaka katılmalısınız.
 
 
    Sahne 34 eğitimlerine 18 yaşın üzeri olmak üzere, her yaştan katılım sağlıyabilirsiniz. Eğitimlerimize katılımlarınız için başvuru özellikleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.
 
Çalıştığınız işiniz, okuduğunuz okulunuz eğitimlerimiz açısından sorun teşkil etmeyecektir. Sahne 34 eğitimeleri hafta içi ve hafta sonu olmak üzere guruplandırılmıştır. Size en uygun zamanlarda eğitimlerimize katılıp dönem sonlarında 'Performans' değerlendirme hakkına sahip olabilirsiniz.
 
Sahne 34 Tiyatro Eğitim ve Sanat Merkezi
www.sahne34.com  

Sahne34 Tiyatro Eğitimi