Sahne34 Tiyatro Academy

İçerikler

Sahne 34'dün amacı katılımcıların uygulama ve deneyim yoluyla oyunculukta bilgi, doğallık ve yaratıcılını geliştirilebilmesidir. Kamera önü eğitim çalışmalarda en gerçek yöntem 'rol yapmamak' 'yapmak' ve 'Olmak' üzerinedir. Oyuncu veya oyuncu adayının iç dünyasında yapacağu yolculuklar, fiziksel, zihinsel ve duygusal ifade yollarını da geliştirmeyi amaçlamaktadır. Tiyatro oyunculuğu ve film oynculuğu arasındaki farklarda Sahne 34'ün konularındandır.

    Sahne 34'de başvuru yapmış ve başvurusu kabul edilmiş oyuncu adaylarının kendi yazacağı bir sahneyi aynı zamanda canlandırma hakkına sahip olacaktır. Ayrıca katılımcılar Sahne 34 kamera eğitimi dönem sonunda düzenlenecek kokteylde Cast 34 Ajans yetkilileri yönetmen ve yapımcılardan oluşan davetli gurubunun karşısında sunum yapma/ audition olanakları bulacaklardır.

    Sahne 34 kamera önü oyunculuk eğitim programları aynı zamanda kamera arkasında çalışan veya çalışmayı düşünenler içinde destekleyici eğitim programlarıdır. Kamera karşısında çalışan ve kendisini izleme fırsatı bulan oyuncu, çok daha kısa sürede deneyim kazanarak oyunculuğunu geliştirme şansına sahip olacaktır. Sahne 34 kamera önü oyunculuk eğitimi öğrencileri Cast 34 Ajans bünyesinde kısa film, reklam filmleri, dizi filmler, sinema filmleri gibi birçok kategoride oyunculuklarını profosyonelleştirme şansını yakalayabileceklerdir.

    Sahne 34 kamera önü eğitimi alan oyuncularımız aynı zamanda bu eğitimler boyunca yapılan çalışmaların ön planında performansları değerlendirilerek birer showreel kayıt CD'lerine sahip olabilecekler.

Sahne 34 Tiyatro Eğitim ve Sanat Merkezi www.sahne34.com

Sahne 34 Tiyatro Eğitim ve Sanat Merkezi
www.sahne34.com

Sahne34 Tiyatro Eğitimi